Inzercia

Každý registrovaný a prihlásený používateľ môže pridať nový inzerát. Cena je 4 Eur. Ak chcete pridať inzerát kliknite sem. Ak je inzerát aktuálny do určitého dátumu, po tomto dátume bude vymazaný.

Receptive Playground ★ Sympozium Bratislava

Receptive Playground srdečně zve na třídenní sympozium v Bratislavě.
Událost je vyvrcholením a závěrečným výstupem celého projektu.
Prakticky laděný program klade důraz na zážitkovou formu sdílení poznatků, přístupů a zkušeností v oblasti duševního zdraví.
Cílem sympozia je představění naší práce, která se neprofiluje jen na tanec v jeho umělecké podobě. Tělo je vnímáno v principech naší tvorby jako celostní nástroj pro podporu duševního zdraví, well-being a kreativity.
V této intenzivní for…
30.3.2024 Inzertná sekcia: Rôzne

Psychologická a fyziologická ANATÓMIA TRAUMY - záznam z prednášky

Predstavenie traumatického zranenia z pohľadu autonómneho nervového systému a práce s telesným prežívaním. Ako trauma vzniká, čo spôsobuje v našom tele a psychike, a ako sa s ňou dá pracovať na základe moderných poznatkov a výskumov polyvagálnej teórie (Stephen Porges, Ph.D.) a terapeutickej metódy Somatic Experiencing® (Peter A. Levine, Ph.D.).

Predstavíme si podrobnú mapu psychosomatických symptómov, súvisiacich s traumou; čo sa nám v skutočnosti snažia ukázať a ako môžeme po traumatickom z…
14.2.2024 Inzertná sekcia: Rôzne

Blog o zdravej výžive s RECEPTAMI.

Hľadáte novú inšpiráciu na varenie? Chcete odľahčiť svoj jedálniček alebo sa vydať novým smerom v stravovaní? Vyskúšať vegetariánske alebo vegánske jedlá? Príďte si po inšpiráciu na blog Dotknise.cz.

Nájdete tam množstvo RECEPTOV a TIPOV do kuchyne overených v praxi.

Blog píše Magdaléna JP, ktorá už viac ako 13 rokov varí pre skupiny osobného rastu v meditačnom centre neďaleko Karlových Varov.
Magdaléna Januševská Polanskádotknise.cz
10.2.2024 Inzertná sekcia: Rôzne
Inzercia