Články

Články zamerané na osobný rast a transformáciu. Príbehy, recenzie, reportáže, návody, skúsenosti z podujatí alebo súťaže o vstupenky na podujatia zamerané na osobný rozvoj. Chcete sa podeliť o svoje osobné skúsenosti alebo odborné znalosti? Pozrite si naše kritériá pre články.

Theta Healing

Čo je Theta Healing, kto ho vytvoril, v čom nám môže v živote pomôcť a ďalšie zaujímavosti nájdete v článku Petry Frenzel, ktorá sa touto metódou zaoberá.

Feng Ren Shui - rovnováha pre vašu životnú cestu a silu.

Čo je učenie Feng Ren Shui, kto ho vytvoril, v čom nám môže v živote pomôcť, kde sa s ním môžeme stretnúť a ďalšie zaujímavosti nájdete v článku Jiřího Černáka, zakladateľa školy Feng Ren Shui v Českej republike.

Vybrané podujatia:

5.6.2024, 1 hodina, 17:00 – 18:15
Yoga v parku
Park Kaštieľa Strážky, Spišská Belá
8.6.2024, 4 hodiny, 17:00 – 21:00
🦋 Cuatro elementos. Princípy harmonizácie s indiánskym horským šamanom.
Ashram jogovňa pod Tatrami
15.6.2024, 4 hodiny, 9:00 – 13:30
📷 Fotokurz pre začiatočníkov 📷
Košice
17. – 23.6.2024, 7 dni
🍀 Somatický kemp - YUGEN SOMATICS
Yugen Somatics, Súľov Hradná 277
28.6. – 30.8.2024, 2 mesiace 2 dni
🌺 Rozhovory s lonom. ONLINE kurz tantrajógy pre ženy 🌺
ONLINE

Metóda TRE®. Uvoľnenie napätia, stresu a traumy z tela.

Čo je to metóda TRE®, kto ju objavil, ako vyzerá práca s TRE®, čo táto pomerne neznáma technika dokáže a ďalšie informácie nájdete v článku Miroslava Sedláka. Ďalší zo série článkov o technikách osobného rastu.

Spustenie INSPIRACIA.sk

V piatok 16.2.2024 o 12:15 bola otvorená s-platforma pre osobný rast a transformáciu na Slovensku. Záujemcovia tu nájdu zaujímavé kurzy, semináre, školenia či terapeutov a lektorov, ktorí ponúkajú individuálnu prácu. Organizátori môžu vkladať svoje pozvánky zadarmo.

Enneagram

Čo je to enneagram, ako s ním pracovať, ako nám môže uľahčiť život a ďalšie informácie nájdete v článku lektora a terapeuta Ananda Subhutiho. Čaro práce s Enneagramom sa naučil priamo od zakladateľa tejto metódy Oscara Ichaza a pretransformoval ho do hravejšej a presnejšej verzie.

Čo znamenajú symboly jin a jang

In a jang sú symboly vychádzajúce z čínskej filozofie a kultúry a považujú sa za základné princípy vesmíru a všetkých vecí v ňom. Jin predstavuje teplo, ženskosť, autentickosť, slnko, bielu farbu a západ. Jang predstavuje chlad, mužskosť, ľavicovosť, mesiac, čiernu farbu a východ.

Čínska astrológia a Feng Shui

V článku nájdete odkaz na zaujímavý blog Jaroslava Jarosurabba Vydřela o čínskej astrológii, nástroj na výpočet "štyroch pilierov" pre dnešok a 4p pre váš osud. Tiež je tu tabuľka na presné určenie znamenia na dnešný deň podľa čínskeho horoskopu.