Ma Prem Sugandho

Semináre a tréningy Ma Prem Sugandho v Českej republike. Práca s čakrami, liečenie tráum z detstva, energetické poradenstvo podľa Osha.

Sugandho o svojom živote a vízii
Vyrastala v malej dedinke v Nemecku počas dozvukov 60. rokov 20. storočia. Bolo to vzrušujúce obdobie. Hoci moje bezprostredné okolie bolo veľmi konzervatívne, energia vzbury v škole a na univerzite bola silná a pomohla mi, aby som ani nevstúpila do klietky, ktorú mi pripravili.

Keď som mala 21 rokov, stretla som Osha, ktorý určil smer celého môjho života. Napriek tomu bolo pre mňa dôležité zostať v spojení aj s klasickým vzdelaním, a tak som študovala pedagogiku, sociológiu a psychológiu a získala vysokoškolský titul. Kombinácia rôznych východných učení, meditácie a západnej vedy obohatila môj život a prácu a vniesla do nich farbu.

Viac ako 15 rokov som žila v Indii, a keď som sa usadil v Izraeli, kde žijem dodnes, založila som Inštitút vnútornej alchýmie a meditácie ako základňu pre svoju prácu. Stal sa zastrešujúcou organizáciou pre semináre a školenia Čakrovej alchýmie, ktoré vediem.

Žijem v izraelskej púšti, pretože ticho púšte bolo pre mňa vždy inšpiráciou pre meditáciu. Milujem kultúrnu rozmanitosť v Izraeli. Česká republika sa stala základňou pre moju prácu v Európe za posledných 15 rokov. So svojím sviežim a zeleným vidieckym prostredím, kde žijem a pracujem, je pre mňa kontrastom k púšti.

Podujatia Ma Prem Sugandho

V minulosti sa uskutočnili tieto akcie:

Ma Prem Sugandho ~Česko