Piatok
28
j├║na
Piatok
30
augusta

­čî║ Rozhovory s lonom. ONLINE kurz tantraj├│gy pre ┼żeny ­čî║

Tereza Ruth
Ucelen├Ż blok pozost├ívaj├║ci z 10tich na seba nadv├Ązuj├║cich dvojhodinov├Żch stretnut├ş (ka┼żd├Ż piatok od 8.00 do 10.00), pri ktor├ęho tvoren├ş som vych├ídzala zo svojich dlhodob├Żch sk├║senosti sprev├ídzania ┼żensk├Żch semin├írov a kurzov so zameran├şm na zvedomenie energie lona a lie─Źenie panvov├Żch org├ínov, ako nosn├ęho predpokladu pre vstup do vlastn├ęho potenci├ílu, do pocitu vn├║tornej stability, d├┤very a v─Ća─Źnosti.

Cena:
220ÔéČ pri prihl├ísen├ş a platbe do 17.5.
320ÔéČ od 18.5.2024

AKTU├üLNY TERM├ŹN:
28.6 - 30.8.2024

Z├ímerom programu Rozhovory s Lonom je nau─Źi┼ą sa rozpozna┼ą a preh─║bi┼ą pocit ukotvenia vo vlastnom tele/ v lone, posilni┼ą tak svoje vn├║torn├ę zdroje a v─Ćaka tomu prirodzene rozv├şja┼ą pocit pravdivej sebal├ísky a sebahodnoty.

Po─Źas jednotliv├Żch tematizovan├Żch stretnut├ş budeme pracova┼ą predov┼íetk├Żm cez jemn├ę energetick├ę techniky vych├ídzaj├║ce z tantry a tao, zameran├ę na rozp├║┼í┼ąanie a uvo─ż┼łovanie nap├Ątia v tele, nap├íjanie na energiu lona a panvov├Żch org├ínov a jej n├ísledn├ę umoc┼łovanie a kultivovanie. Je prirodzen├ę, a tie┼ż o─Źak├ívan├ę a v├ştan├ę, ┼że vedom├í pr├íca s energiou lona vynesie na povrch mnoh├ę z├ísadn├ę ┼żensk├ę t├ęmy/ pocit vlastnej hodnoty, vz┼ąah k se*ualite a intimite, rodov├ę v├Ązby, partnerstvo, materstvo a in├ę.

Z tohto d├┤vodu bude ─Źas┼ą ka┼żd├ęho stretnutia venovan├í aj zdie─żaniu v kruhu, bezpe─Źnom priestore, kam m├┤┼żete prinies┼ą svoje pr├şbehy. Pre mo┼żnos┼ą hlb┼íieho zdie─żania a vz├íjomn├ęho prepojenia a in┼ípir├ície bude po─Źas online programu vytvoren├í aj podporn├í (uzatvoren├í) FB skupina, do ktorej budeme spolo─Źne prispieva┼ą v┼íetk├Żm t├Żm, ─Źo sa nevmest├ş do na┼íich online stretnut├ş

­čî×­čî×­čî×­čî×­čî×
Prihl├í┼íky prostredn├şctvom formul├íra ni┼ż┼íie na str├ínke, alebo viz kontaktn├ę ├║daje.
­čî×­čî×­čî×­čî×­čî×
Do za─Źiatku akcie zost├íva e┼íte 32 dni
Cena: 320 Eur
Lektor: Tereza Ruth
Miesto konania:
ONLINE
Organizátor:

Kontakt: Tereza Ruth
Tel.: +421 910911748
─Äal┼í├ş sp├┤sob kontaktu: https://www.terezaruth.com/rozhovory-s-l…