Sedenie - Zuzana Jankajová - Médium Psychic Liečiteľka Transformačná Koučka a Mentorka

Pomáham ľuďom uzdraviť tie najťažšie životné situácie, emócie a vzťahy. Som Médium, Psychic, Liečiteľka, Transformačná Koučka a Mentorka.

6 rokov úspešne pomáham ľuďom uzdraviť všetko neželané v ich životoch, cez naše emócie, strachy, úzkosti, traumy z detstva, či z minulosti, podvedomé skryté bloky a vzorce, pracujem aj s limitujúcimi presvedčeniami, s vyčerpaním, sťahovaním negatívnych energií na seba.

Pomáham uzdraviť aj vzťahy - k sebe samej, k partnerovi, k deťom, k peniazom a celkovo k životu. Pracujem cez hlbšie úrovne a vďaka mojim duchovným darom, vidím tú hlavnú príčinu za akoukoľvek životnou situáciou a som priamo vedená k ideálnemu riešeniu.

Pomáham vyriešiť a odblokovať aj financie, posun, negatívne udalosti v živote, komplikované vzťahy, negatívne myslenie, dlhodobý stres.

Podporujem inutíciu, vnútornú spokojnosť, prijatie a odpustenie. Novú energiu, radosť a vnútorné naplnenie.

Učím správne komunikovať, riešiť aj konfliktné situácie pokojne a strategicky. Učím ako vybudovať zdravé a podporujúce vzťahy vo svojom živote. Až po hlbšie prepojenie sa sama so sebou, so svojou dušou.

Dám Ti aj jasné kroky, podporujúce techniky. Dám Ti odpovede, prečo sa ti dejú konkrétne veci v tvojom živote. Pracujem aj s dlhodobo opakujúcimi sa neželanými situáciami.

Podporujem aj rýchlejšie uzdravenie zdravotných problémov, cez prácu s duchovnou príčinou a s podporujúcou liečivou energiou.

Komunikujem aj s dušami, čistím energicky priestory, čistím karmu, kliatby ako aj minulé životy.

Je možné si dohodnúť aj úvodný rozhovor zadarmo, kde sa spoločne pozrieme na tvoju situáciu a na to čo si želáš uzdraviť, vyriešiť, či dosiahnuť vo svojom živote.

Dohodni si so mnou rozhovor:
https://calendly.com/1rozhovor/transformaciatvojhozivota

Alebo mi napíš priamo.

Teším sa na Teba

Zuzana

FB: https://www.facebook.com/zuzanka.jankajova/
Whatsapp: +421 940 011 879

Web: https://www.zuzanajankajova.sk

Kvalifikácia a skúsenosti

Certifikovaná Life Koučka, Business Koučka a Hypnoterapeutka - ICF akreditácia - ICF | Medzinárodná federácia koučov

Viaceré techniky a metódy na prácu s emóciami, s podvedomými blokmi, so strachmi, traumami, fóbiami. Práca s čakrami, s aurou a s energetickým poľom. Práca s minulými životmi, čistenie karmy a priestorov. Komunikácia s dušami. Akášické záznamy.

Duchovné dary - Médium Psychic Liečiteľka Transformačná Koučka a Mentorka

6 Rokov skúseností
400 + Spokojných klientov
14+ Krajín